+36 30/881 6644

info@kokenyautosiskola.hu

E-LEARNING

Online KRESZ a Kökény autósiskolánál

Ha nincs időd vagy nem szeretnél a tantermi képzésre bejárni, akkor interneten keresztül bárhonnan, bármikor elvégezheted az elméleti képzést. Beiratkozást követően azonnal elkezdheted a tanulást! Nincs másra szükséged, mint egy laptopra vagy tabletre és internetre. Rugalmasan, saját időbeosztásod szerint tanulhatsz a programban, amely a nap bármely szakaszában a rendelkezésedre áll.

Az alábbi kategóriák közül választhatsz autósiskolánkban: AM, A1, A1(B), A2, A, B, BE, C, CE, D, melyeknek egységesen 180 nap/75 órás a hozzáférési ideje, ami azt jelenti, hogy 75 óra időkereten belül 180 napod van elvégezni a KRESZ tanfolyamot. Akkor sincs gond, hogy a 75 óra vagy 180 nap nem bizonyul elegendőnek, mert ez esetben pótfoglalkozás megvásárlásával továbbra is elérhető a tananyag. Fontos, hogy a regisztrációtól számított 90 napon belül megkezd a tananyagot! Az elméleti képzés sikeres elvégzéséről e-learning képzési igazolás kerül kiállításra, melynek megléte szükséges a KRESZ vizsgára való jelentkezéshez.

Beiratkozáshoz szükséges érvényes személyi igazolvány, lakcímkártya, illetve 1-es csoportú orvosi alkalmassági igazolás a házi orvosodtól. Az általános iskolai végzettség igazolása is szükséges, amely történhet az általános iskolai bizonyítvány, az érettségi vagy a diploma eredeti példányának bemutatásával, de ha van érvényes fényképes diákigazolványod, azt is elfogadják a Vizsgaközpontban.

A tananyag és ezáltal a tanfolyam befejezését követően lehet jelentkezni KRESZ vizsgára, melynek időpontját előre megbeszéljük. Akik a sikeres KRESZ vizsgájuk napján nem múlnak el 20 évesek vagy CSED-en, GYED-en, GYES-en vannak, azok minden esetben jogosultak a 25.000 Ft-os állami támogatásra. A visszaigényléshez szükséges igazolást és kérelmi nyomtatványt tanulóink az autósiskolában vehetik át.

Sikeres KRESZ vizsgát követően megkezdhető a vezetés egy szabadon választott oktatóval. De ránk is bízhatod a döntést, ez esetben mi jelölünk ki számodra egy oktatót. smile

Ajándékutalvány folyamatosan kapható, tetszés szerinti összegben!

A tanfolyam indulásáig hátralévő idő:

nap óra perc m.perc
JELENTKEZÉS

Cím:
KÖKÉNY Autósiskola

2700 Cegléd, Kossuth Ferenc u. 12. (Telekom mellett)

Nyitva minden hétköznap 9.00-12.00-ig és 13.00-17.00-ig

GPS: